• +38 (0352) 42-02-02
  • с. Великі Гаї, вул. Збаразьке кільце, 3
  • Пн-Пт 08:00-18:00
Україна, с. Великі Гаї,

вул. Збаразьке кільце, 3,

("Збаразьке кільце" м. Тернопіль)

Залишились запитання?

+38 (0352) 42-02-02

+38 (098) 175-15-00

Що потрібно купити в машину в першу чергу?

Водії проводять у своєму автомобілі величезну кількість часу, а для когось машина вже стала будинком на колесах. Тож не дивно, що з часом автомобіліст наповнює автомобіль купою різних «примочок». У кожного свої переваги. Але є якась база, з якої слід починати «доукомплектацию» машини.

Навігатор

Навігатор – це не просто інтерактивна карта. Сучасні пристрої припускають наявність додаткових функцій. Це відео та аудіо трансляції. Завдяки цьому можна зробити тривалу поїздку захоплюючою, що не втомлюватися за кермом і не всипати.

Реєстратор

Купівля відео девайса раціональна з точки зору юридичних проблем. У разі аварії відео картинка може служити доказом того, що водій не винен. Крім того, сучасні відео реєстратори є функціональні камери, які дозволяють записувати зображення найвищої якості.

Зарядний пристрій для авто акумулятора

Дозволить вам не переживати про те що в суворий мороз ваш автомобіль відмовиться заводитися по тому що за ніч пропав заряд акумулятора.

Накидки і чохли

Передбачається придбання спеціальних накидок на сидіння. Це зручно для таксистів. Далеко не кожен пасажир поводиться компетентно і обтрушує ноги. Це призводить до того, що сидіння забруднюється, а, як відомо, мийка салону – це дороге задоволення. Чохли та накидки дозволять захистити крісло від передчасного зносу.

Бортовий комп’ютер

Це дороге придбання, але практичне. Завдяки комп’ютеру можна стежити за роботою всіх систем автомобіля в інтерактивному режимі. З датчиків зчитується інформація, передається на головний пристрій. Завдяки цьому можна дотримуватися оптимальний стиль водіння і не навантажувати транспортний засіб. ·

Комплектуючі

В Інтернеті можна знайти аксесуари, які знадобляться на кожен день. Це щітки для двірників, різні дизайнерські аксесуари в салон. Як правило, така атрибутика швидко псується і виходить з ладу. Якщо придбати все заздалегідь і ще за оптовими цінами, можна значно заощадити.

Варто зазначити, що вибір на користь брендових розробників раціональний. Вартість автомобільних аксесуарів фірмового типу висока, але окупається службою протягом довгих років.

Поділитись в соц-мережах: